استند همدردی

اهدای گل در عزاداری‌ها رسم زیبایی است که می‌تواند احساسات عشق و همدردی شما را منتقل کند. اما عمر گل کوتاه است و از سوی دیگر، حمل و نگهداری آن بعد از پایان مراسم برای صاحبان عزا، کار دشواری است. بنابراین اگر به دنبال یک هدیه ماندگار و معنوی برای خانواده عزیز از دست رفته هستید، می‌توانید هزینه خرید گل را تبدیل به عملی نیک کنید و با این کار نشان دهید که هم در غم بازماندگان شریک هستید و هم به فکر باقیات و صالحات متوفی هستید.

استندهای تبریک و تسلیت یاوری با همین انگیزه طراحی شده‌اند و شما با سفارش آنها می‌توانید مبلغی را به دانش‌آموزان مستعد اما کم‌بضاعت در مناطق کم‌برخوردار کشور کمک کنید و مراتب احترام و تسلیت خود را نیز به دوستان و آشنایانتان اعلام داشته و اجر معنوی آن ‌را نثار روح عزیز از دست رفته کنید.

جامعه یاوری فرهنگی از طرف شما و با نام شما، استندی را برای عرض تسلیت به مراسم بزرگداشت عزیز از دست رفته‌تان ارسال خواهد کرد. این استند از ابتدا تا انتهای مراسم، در ورودی مسجد و مقابل دید مهمان‌ها قرار داده می‌شود و تصاویر آن نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 

لوح نفیس

همراه این استند، یک « لوح نفیس » با جلد چرمی نیز برای عرض تسلیت از طرف شما به خانواده بازماندگان تقدیم می‌شود.

ارسال لوح نفیس یاوری، محدود به مراسم عزاداری نیست. برای تبریک تولد، حج، پیوند ازدواج و جشن‏‌های مختلف نیز به نشانه ابراز محبت و احترام به صاحبان مجلس تقدیم می‌شود. همکاران ما با متن‌های خاص، پیام تبریک و شاد باش شما را در این لوح به صاحبان مجلس، اعلام می‌نمایند.

 

هزینه ارسال هر استند به همراه یک لوح به مبلغ  8/000/000 ریال، هزینه ارسال استند تنها به مبلغ  7/000/000 ریال و هزینه ارسال لوح تنها به مبلغ  5/000/000 ریال است، که به خواست و نیت شما به مصرف دانش‌آموزان نیازمند در مناطق کم‌برخوردار می‌رسد.

استندهای تسلیت جامعه یاوَری فرهنگی علاوه بر اینکه پیام‌رسان تسلیت و همدردی شما است، نشانی است از نوع دوستی، نیک‌اندیشی و تلاشی در جهت ریشه‌کن کردن جهل و نادانی در کشور عزیزمان ایران که در نزد مقام احدیت اجر فراوانی خواهد داشت. شکی نیست که این انتخاب بسیار تاثیر گذارتر از ارسال یک سبد گل طبیعی بوده و همواره در ذهن مخاطبتان باقی خواهد ماند.

برای سفارش با شماره‌های ۱۱-۲۶۴۰۲۶۰۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. 

در روزهای تعطیل با شماره موبایل 09126277233 تماس حاصل فرمایید.