شعرهایم را نثارت میکنم
تا که دنیا را پر از گندم کنی
نانوا می باش و ساقی همزمان
تا مبادا زندگی را گم کنی

«مجتبی کاشانی»

با عرض سلام و احترام
خدمت یاوران و شهروندان عزیز شهر یاوری

جامعه یاوری فرهنگی، هر ساله در « ماه مبارک رمضان » با یاری شما یاوران گرامی، دانش‌آموزان نیازمند خوابگاه‌های دانش‌آموزی استان‌های کم‌برخوردار را میهمان سفره افطار می‌کرد. ااما در این ۲ دوره آخر با بروز بیماری COVID19 و شیوع ویروس کرونا، سفره افطار یاوری به توزیع بسته‌های مواد غذایی و ضدعفونی برای یک خانواده دانش‌آموز در ۱ ماه، تغییر دادیم تا بتوانیم با یاری هم، لبخند شادی را بر لبان خانواده‌های دانش‌آموزان عزیزمان در مناطق کم‌برخوردار بنشانیم.

 «طرح افطار ۲۰» امسال نیز با مشارکت شما یاوران عزیز از تاریخ ۲۰ فروردین‌ماه لغایت 23 اردیبهشت‌ماه، اجرا و سپس به درخواست شما بزرگواران تا ۳۰ مردادماه تمدید گردید.

هدیه ۱/۵۸۴ بسته حمایتی در این دوره کمپین به خانواده دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار

بسته‌های حمایتی

 • موادغذایی و ضدعفونی کننده
  هزینه تهیه این بسته‌ها، با کمک یاوران جامعه یاوری فرهنگی تامین و در اختیار مجریان طرح که افراد امین و مورد اعتماد جامعه یاوری در مناطق کم‌برخوردار هستند، جهت تهیه، آماده‌سازی و بسته‌بندی قرار می‌گیرفت.
 • ماسک بهداشتی
  تمامی ماسک‌ها با رعایت کلیه موازین بهداشتی و پروتکل‌های فاصله‌گذاری که از سوی ستاد مبارزه با کرونا تعیین شده، توسط هنرجویان هنرستان‌های تحت حمایت طرح « تولید حین آموزش » تولید و پس از بسته‌بندی جهت اضافه شدن به بسته‌های حمایتی در اختیار مجریان طرح در مناطق کم‌برخوردار قرار می‌گیرد.
  نوع پارچه: اسپان باند گرماژ ۲۰ آب جذب، اسپان باند گرماژ ۳۰ آب گریز، ملت بلون ( فیلتر )
  طرح « تولید حین آموزش » که توسط جامعه یاوری فرهنگی در مناطق کم‌برخوردار از سال ۱۳۹۳ اجرا می‌‌شود، نه تنها دانش‌آموزان را در معرض یادگیری حرفه و فن و مهارت آموزی قرار می‌دهد، بلکه یک منبع درآمد برایشان به‌وجود می‌آورد که کمک خرج خانواده بوده و در این وضعیت اقتصادی و هزار و یک مشکل معیشتی بتوانند هزینه تحصیلشان را پرداخت نمایند.
 • بسته‌بندی و آماده‌سازی
  مواد خریداری شده توسط افراد امین و مورد اعتماد جامعه یاوری در مناطق کم‌برخوردار با بسته‌بندی مخصوص و پروتکل‌های بهداشتی، آماده شده و به مدارس تحت حمایت « طرح افطار ۲۰ » انتقال داده و توسط مدیران مدارس در دفتر مدرسه، تقدیم خانواده‌های دانش‌آموزان می‌گردید.

توزیع بسته‌ها:
استان خراسان جنوبی

مجموع کمک‌های نقدی:
۱/۵۸۴ بسته « موادغذایی، ضدعفونی کننده و ماسک »: به ارزش ۳/۶۴۵/۳۷۴/۲۹۳ ریال

هیات مدیره و هیات امنا جامعه یاوری فرهنگی، وظیفه خود می‌داند از شما یاوران محترم که بدون داشتن توقعی ما را در جهت تَحَقق اهداف بزرگ و مقَدَس یاوری همراهی می‌نمایید، سپاسگزاری نماید.
گزارش‌های آماری و تصویری در رسانه‌های اجتماعی تقدیمتان شده است. گزارش‌های بیشتر را در وب سایت یاوری مطالعه فرمایید.
تلاشتان پایدار و توفیقتان جاری و ساری باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *