سومین دوره اجرای کمپین
« تغذیه، تندرستی، تحصیل »، توسط جامعه یاوری فرهنگی

چرا خوابگاه‌های دانش‌آموزی؟
به علت طولانی بودن برخی مسیرها، سختی راه، مشکلات خاص رفت و آمد و سایر معضلاتی که تحصیل در راه دور به دنبال دارد، بیشتر دانش‌آموزان (به‌خصوص در مناطق محروم) حضور در مدارس شبانه‌روزی را ترجیح می‌دهند و برخی دانش‌آموزان بنا به شرایط حاکم بر زندگی خود مجبورند در این گونه مدارس به تحصیل علم بپردازند.
مدارس شبانه‌روزی از شنبه تا پایان وقت اداری چهارشنبه پذیرای دانش‌آموزان هستند و به این ترتیب دانش‌آموزان این گونه مدارس ۹۰٪ زندگی خود را در دوران تحصیل در مدارس شبانه‌روزی سپری می‌کنند.

در کنار سایر ملزومات مورد نیاز یک دانش‌آموز و نگرانی موجود در خصوص تحصیل وی، مدارس شبانه‌روزی به مثابه خانه دوم دانش‌آموزان نیازمند امکاناتی هستند که کمیت و کیفیت آن بی‌شک در روند تحصیلی آنها موثر است.

در کمپین « تغذیه، تندرستی، تحصیل » قرار است در این حوزه به کمک آینده سازان ایران عزیزمان بشتابیم و مانند دوره‌های پیشین به خوابگاه‌های دانش‌آموزی کمک هزینه تغذیه، بهداشت و سلامت فردی و محیطی را تقدیم کنیم.

هدایای شما در کدام استان‌ها توزیع می‌شوند؟
هدایای شما عزیزان در بخش‌های عشایری و روستایی استان‌های کم‌برخوردار مانند: سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، هرمزگان، گلستان، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد و … توزیع خواهند شد.

زمان اجرای کمپین
تغذیه و سلامت دانش‌آموزان همیشه اهمیت ویژه‌ای داشته، به‌همین منظور تصمیم گرفتیم این کمپین در طول سال همیشه جاری و فعال باشد و محدود به بازه زمان خاصی نباشد.

چطور کمک کنید؟
ما با دقت و وسواس فراوان ملزومات مورد هدف این کمپین را توسط افراد امین و نمایندگان یاوری که در مناطق محروم هستند تامین و میان خوابگاه‌های نیازمند توزیع می‌کنیم.
سهم همه ما در این کمپین روزی 《۳ هزار تومان》، برای یک دانش‌آموز است.

شما می‌توانید هدایایتان را به شماره کارت و شماره حساب‌های جامعه یاوری فرهنگی، تقدیم نمایید.

اطلاعات واریزی‌تان را (شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ۴ رقم آخر شماره کارت واریزی) را از طریق دسترسی‌های زیر به ما اطلاع دهید.

Campaign: t.me/joinchat/BenYIkOxXaOqkw154iR31w
WhatsApp: 09369126530
Tell: 021-26402606-11
@YavariCharity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *