مدرسه مجازی « بیابیاموزیم » برای موفقیت تحصیلی در کنار دانش‌آموزان است.

  • مشاوره «روش مطالعه از الان تا کنکور»: بهترین روش‌های برنامه‌ریزی را تقدیم حضورتان کردیم تا در کنکور امسال موفق شوید، این مشاوره توسط آقای مهندس مقصودلو تقدیم حضورتان گردید.
  • پاسخ به سوالات دانش آموزان عزیز پایگاه‌های حضوری مدرسه مجازی «بیابیاموزیم»: در پشتیبانی از اجرای بهینه و اثرگذار «طرح آموزش پایه ۱۰، ۱۱ و ۱۲» بانیان محترم موسسه جامعه یاوری فرهنگی، امکانات و تجهیزات لازم برای استفاده از مدرسه مجازی «بیابیاموزیم» را تقدیم دانش‌آموزان عزیز استان سیستان بلوچستان، شهرستان سیب و سوران داشتند. به دلیل عدم دسترسی به گوشی، لپ تاپ و … استفاده از عناوین درسی، مشاوره و آزمون‌های موجود در سایت برای دانش‌آموزان مقدور نبود، در فاز اول ۳ پایگاه برای استفاده دانش‌آموزان عزیزمان در سیستان و بلوچستان توسط موسسه جامعه یاوری فرهنگی ایجاد و تجهیز گردید با ارسال ٣ سیستم کامپیوتری، ۵٠٠٠ ماسک و ٢٠ عدد محلول ضدعفونی کننده این پایگاه‌ها در چند شیفت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع به فعالیت کرده است.
  1.  پایگاه شماره ١ بیابیاموزیم: دبیرستان فاطمه الزهرا،
  2. پایگاه شماره ٢ بیابیاموزیم: مدرسه شهید رجایی،
  3. پایگاه شماره ٣ بیابیاموزیم: مدرسه اسماعیل معماریان.
  • پیدا کردن کارنامه الگو: در این برنامه آقای مهندس مقصودلو به شما روش پیداکردن کارنامه الگو را آموزش داد و درکنار هم چند کارنامه را باتوجه به درخواست‌های دانش آموزان حاضر در لایو به اشتراک گذاشتیم. می‌توانید این همایش را از طریق تصویر زیر مطالعه فرمایید.

کارنامه 800x134 - برنامه زنده «بیابیاموزیم»، با پایگاه‌های حضوری و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان مستقر در این پایگاه‌ها

  • درصدگیری و تخمین رتبه: بعضی از دانش‌آموزان درخصوص روش درصدگیری و تخمین رتبه سوالاتی داشتند، می‌توانید این همایش را از طریق تصویر زیر مطالعه فرمایید.

درصد گیری 1 800x126 - برنامه زنده «بیابیاموزیم»، با پایگاه‌های حضوری و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان مستقر در این پایگاه‌ها

 

این برنامه روز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹، ساعت ۱۵:۳۰ در دفتر  موسسه « جامعه یاوری فرهنگی » اجرا گردید.

204 756x400 - برنامه زنده «بیابیاموزیم»، با پایگاه‌های حضوری و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان مستقر در این پایگاه‌ها

203 756x400 - برنامه زنده «بیابیاموزیم»، با پایگاه‌های حضوری و پاسخ به سوالات دانش‌آموزان مستقر در این پایگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *