اجرای هفتمین دوره 《طرح افطار ۲۰》
توسط جامعه یاوَری فرهنگی در ماه مبارک رمضان 1400

 

هر ساله در ماه مبارک رمضان، با یاری شما یاوران گرامی، دانش‌آموزان نیازمند خوابگاه‌های دانش‌آموزی استان‌های کم‌برخوردار را میهمان سفره افطار یاوری می‌کردیم.

اما در این ۲ دوره آخر با بروز بیماری COVID19 و شیوع ویروس کرونا، سفره افطار یاوری به توزیع بسته‌های مواد غذایی و ضدعفونی برای یک خانواده دانش‌آموز در ۱ ماه، تغییر داده شد تا بتوانیم با یاری هم، لبخند شادی را بر لبان خانواده‌های دانش‌آموزان عزیزمان در مناطق کم‌برخوردار بنشانیم. به امید یزدان

هدف از اجرای این طرح، توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته « موادغذایی و موادضدعفونی » با فراهم کردن فرصت کار نیک برای یاوران است تا بتوانیم کمک‌ها و نذورات شما عزیزان را به دست نیازمندان واقعی برسانیم.

بسته‌های موادغذایی و ضدعفونی کننده‌ها چگونه تهیه می‌شوند؟
هزینه تهیه این بسته‌ها، با کمک یاوران جامعه یاوری فرهنگی تامین و در اختیار مجریان طرح که افراد امین و مورد اعتماد جامعه یاوری در مناطق کم‌برخوردار هستند، جهت تهیه و بسته‌بندی قرار می‌گیرد.

ماسک‌ها چگونه آماده می‌شوند؟
تمامی ماسک‌ها با رعایت کلیه موازین بهداشتی و پروتکل‌های فاصله گذاری، توسط هنرجویان هنرستان‌های تحت حمایت طرح « تولید حین آموزش » تولید و پس از بسته‌بندی جهت اضافه شدن به بسته‌های حمایتی در اختیار مجریان طرح در مناطق کم‌برخوردار قرار می‌گیرد. نوع پارچه: اسپان باند گرماژ ۲۰ آب جذب، اسپان باند گرماژ ۳۰ آب گریز، ملت بلون ( فیلتر )

طرح « تولید حین آموزش » که توسط جامعه یاوری فرهنگی در مناطق کم‌برخوردار از سال ۱۳۹۳ اجرا می‌‌شود، نه تنها دانش‌آموزان را در معرض یادگیری حرفه و فن و مهارت آموزی قرار می‌دهد، بلکه یک منبع درآمد برایشان به‌وجود می‌آورد که کمک خرج خانواده بوده و در این وضعیت اقتصادی و هزار و یک مشکل معیشتی بتوانند هزینه تحصیلشان را پرداخت نمایند.

بسته‌های حمایتی چگونه توزیع می‌شوند؟
بسته‌های آماده شده توسط افراد امین به مدارس تحت حمایت « طرح افطار ۲۰ » انتقال داده و توسط مدیران مدارس در دفتر مدرسه به خانواده‌های دانش‌آموزان تقدیم می‌گردد.

زمان مشارکت در این کمپین؟
۲۰ فروردین‌ماه لغایت ۲۳ اردیبهشت‌ماه ( عید سعید فطر )

چطور کمک کنیم؟
هدیه هر بسته موادغذایی، ضدعفونی کننده و ماسک (برای ۱ خانواده دانش‌آموز در ۱ ماه) به مبلغ ۲۳۰ هزار تومان می‌باشد.

شما می‌توانید هدایایتان را به شماره کارت و شماره حساب‌های جامعه یاوری فرهنگی، تقدیم نمایید.

اطلاعات واریزی‌تان را (شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ۴ رقم آخر شماره کارت واریزی) را از طریق دسترسی‌های زیر به ما اطلاع دهید.

Campaign: t.me/joinchat/BenYIkOxXaOqkw154iR31w
WhatsApp: 09369126530
Tell: 021-26402606-11
@YavariCharity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *