کمپین «کوله‌پشتی مهر»
اجرای هفتمین دوره این کمپین توسط جامعه یاوری فرهنگی
تامین بیش از ۵/۰۰۰ بسته کوله‌پشتی و لوازم‌تحریر مدرسه برای دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار میهن عزیزمان
همه ساله این کمپین برای تامین کوله‌پشتی، لوازم‌تحریر و روپوش مدرسه دانش‌آموزان عزیزمان در نقاط کم‌برخوردار کشور برپا می‌شود.
در این ۳ دوره اخیر با بروز بحران بیماری COVID19 و شیوع ویروس کرونا، آنلاین بودن مدارس و آموزشگاه‌ها، اینک به عزم حمایت از تحصیل دانش‌آموزان عزیزمان (چه در مدرسه، چه درخانه!)، می‌خواهیم بسته کوله‌پشتی مهر را که شامل: یک عدد کوله‌پشتی، یک بسته لوازم‌تحریر، یک بسته ۱۰ تایی ماسک بهداشتی، لیوان و کتاب‌داستان است را پیشکش کودکان نازنین دوردست های میهن خوبمان کنیم. از یاوران همیشه همراه مددجوییم. شاید اندکی و تنها اندکی، گذر از این دوران اندوهبار را ساده‌تر کنیم. به امید فردایی روشن‌تر و سبزتر برای فرزندان و کودکان همه دنیا
ما می‌خواهیم کاری کنیم که هیچ کودکی به خاطر فقر مالی از آموزش و تحصیل محروم نماند.
  • چطور کمک کنیم؟
برای پیوستن به این کمپین می‌توانید هزینه اهدای یک یا چند بسته حمایتی را به دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار، به جامعه یاوری اهدا کنید.
ما با دقت و وسواس فراوان ملزومات مورد هدف این کمپین را برای بچه‌ها تهیه و بسته‌بندی کرده و توسط افراد امین و نمایندگان یاوری که در مناطق کم‌برخوردار هستند، میان کودکان نیازمند توزیع می‌کنیم.
  • هدایای شما در کدام استان‌ها توزیع می‌شوند؟
جامعه یاوری فرهنگی به دلیل فعالیت کشوری خود هیچ محدودیتی برای توزیع این لوازم در هیچ یک از استان‌ها ندارد و بسته‌های اهدایی شما در بخش‌های عشایری و روستایی استان‌های کم‌برخوردارتر مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، هرمزگان، گلستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و … توزیع خواهند شد.
  • چطور کمک کنیم؟
هدیه یک بسته حمایتی 《۲۵۰ هزارتومان 》 پیش‌بینی شده است.
هزینه‌های سربار (شامل هزینه حمل و نقل درون شهری و بین‌شهری، نیروی انسانی و…) در این مبلغ لحاظ شده است.
  • زمان اجرای کمپین:
این کمپین از تاریخ ۲۳ مردادماه آغاز و تا ۳۰ مهر ماه اجرا خواهد شد.
شما می‌توانید هدایای خود را به شماره کارت و شماره حساب‌های جامعه یاوری فرهنگی، تقدیم نمایید.
خواهشمندیم اطلاعات واریزی‌تان (شامل: نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ۴ رقم آخر شماره کارت واریزی) را از طریق دسترسی‌های زیر به اطلاع ما برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *