تا توانی بجهان خدمت محتاجان کن
به دمی یا درمی یا قدمی یا قلمی

یاوران ارجمند
با درود و سپاس فراوان از همیاری شما عزیزان در کمپین « یاری‌رسانی به سیل دیدگان سیستان و بلو چستان »، به اطلاع می‌رسانیم که مبلغ نقدی جمع‌آوری شده تا پایان کمپین ۱،۱۴۵،۳۲۴،۹۱۷ ریال بوده که از این مبلغ ۱۷۵،۰۰۰،۰۰۰ ریال بابت بخاری و ۱۵۲،۵۰۰،۰۰۰ ریال بابت تهیه پتو در روزهای ابتدایی سیل، هزینه گردید.

از آنجایی که جامعه یاوری فرهنگی همیشه تلاش داشته است که امانت‌دار شایسته‌ای برای شما یاوران باشد، با مشورت نماینده جامعه یاوری در استان سیستان و بلوچستان، تصمیم گرفتیم تعداد ۲۳ باب حمام روستایی برای این عزیزان بسازیم.

با توجه به هزینه ساخت این حمام‌ها که هر کدام ۷ میلیون تومان می‌باشد، مجموع هزینه ساخت ۱۶۱ میلیون تومان برآورد شده است که الباقی آن توسط « بنیاد خیریه نور احسان » هدیه شده است، از مدیریت و پرسنل محترم این بنیاد بی‌نهایت سپاسگزاریم، تلاش نمودیم هدایای شما به خدماتی ماندگار در مناطق سیل‌زده تبدیل شده و آثار نیک‌تان همچنان جاری و ساری باقی بماند.

هیات مدیره جامعه یاوری فرهنگی ضمن قدردانی از اعمال خداپسندانه شما یاوران عزیز، آرزوی توفیق روزافزون برای ادامه این حرکت انسان دوستانه و مقدس را دارد.

🗓 12 اسفندماه ۱۳۹۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *