شمارش معکوس برای باز شدن مدارس شروع شده و خیلی از بچه‌ها با ذوق و شوق انتظار اول مهر را می‌کشند تا با لوازم تحریر و لباس نو راهی مدرسه شوند.ما اما بچه‌های زیادی را می‌شناسیم که اول مهر برای­شان رنگ و بوی غم و نگرانی دارد. آنها هنوز نمی‌دانند قرار است چطور بدون کیف و دفتر و مداد سال تحصیلی را شروع کنند.

اگر با هم یک قدم کوچک برداریم می‌توانیم کاری کنیم تا همه بچه‌های سرزمین‌مان امسال با لبخند سر ‌کلاس‌ها بروند.

جامعه یاوری با همراهی شرکت تکدانه برای حل این مشکل کمپینی را راه‌اندازی کرده تا با حمایت شما، لوازم تحریر مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند در مناطق محروم کشور را تامین کند. همچنین در این کمپین می‌توانید تا 15مهرماه به روش‌های زیر از دانش‌آموزان تحت پوشش جامعه یاوری حمایت کنید.

روش اول:

خیلی ساده است، از لوازم تحریر خود عکس بگیرید و در اینستاگرام با هشتگ #مدادجادو منتشر کنید. شرکت تکدانه به ازای هر عکس، مبلغ1000 تومان به دانش آموزان نیازمند کمک می‌شود.

*اگر صفحه شما خصوصی (پرایوت) است عکس خود را به صفحه اینستاگرام مداد جادو (به نشانی (medadejaadoo.ir دایرکت کنید.

* در پایان هر روز یک عکس برتر از میان عکس‌های دایرکت و یک عکس برتر از میان عکس‌های عمومی انتخاب شده و در صفحه اینستاگرام مدادجادو به نمایش در می‌آید. هچنین به ازای هر عکس برتر تکدانه 50 هزار تومان به جامعه یاوری کمک می‌کند.

روش دوم:

به یکی از طرح‌های جامعه یاوری از طریق شماره کارت 6037991199524004 (به نام جامعه یاوری فرهنگی) کمک نقدی کنید. این طرح‌ها عبارتند از:

1- کوله پشتی:

تهیه لوازم تحریر و توزیع در میان دانش‌آموزان مناطق کمتر توسعه‌یافته و عشایری. کوله‌پشتی شامل 5جلد دفترچه، یک بسته مداد، یک بسته خودکار، یک بسته مدادرنگی، پاک کن، خط‌کش، لیوان، مسواک و خمیر دندان است. مبلغ اهدای یک کوله‌پشتی 50هزار تومان است.

2- تولید حین آموزش:

حمایت از توسعه کارآفرینی در مناطق محروم. مبلغ پایه برای کمک به این طرح 25هزار تومان است.

3- بازآموزی معلمان مناطق محروم:

اجرای طرح‌های آموزشی پیشرفته برای معلمان مقطع ابتدایی با هدف دانش و مهارت‌های آموزشی آنها. مبلغ پایه برای کمک به این طرح 15هزار تومان است.

photo 2016 09 10 18 10 30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *