کانال جامعه یاوری فرهنگی با هدف اطلاع‌رسانی به یاوران در اپلیکیشن تلگرام راه‌اندازی شده است و شما با عضویت در این کانال می‌توانید از اخبار فوری، فراخوان‌های جامعه یاوری فرهنگی، گزارش فعالیت‌ها و… آگاه شوید.

 

 

به گزارش روابط عمومی جامعه یاوری فرهنگی، این کانال از طریق نشانی Telegram.me/yavaricharity قابل دسترسی است و شما می‌توانید با کلیک روی آن (یا کپی کردن این لیک در بروزر خود)، به کانال بپیوندید. همچنین می‌توانید این نشانی را در اختیار یاوران دیگر و دوستان جدیدی که مایل به پیوستن به یاوری هستند، قرار دهید.

از آنجایی که کانال‌های تلگرام یک طرفه هستند، امکان مشارکت یاوران گرامی در انتشار مطالب وجود ندارد. به همین دلیل، به موازات این کانال یک گروه تلگرامی دیگر راه‌اندازی شده است که شما می‌توانید در آن با اعضای جامعه یاوری فرهنگی ارتباط داشته باشید. این امکان جهت پاسخگویی به سوالات شما یا شنیدن انتقادات، پیشنهادات و نظرات شما یاوران عزیز فراهم شده است. ادمین این گروه در ساعات اداری (9 تا 17) آماده گفتگوی آنلاین و پاسخگویی سریع به سوالات یاوران محترم است. برای عضویت در این گروه روی لینک زیر کلیک کنید:

https://telegram.me/joinchat/BCL9nwIt9O6GcHNrByJN7Q

  • اگر اپلیکیشن تلگرام را ندارید، آن را به طور مستقیم از گوگل پلی (نسخه اندرویدی) و اپ استور (نسخه آیفون آی او اس) دانلود کنید.
  • چنانچه لینک کانال در دستگاه شما باز نمی‌شود، برنامه تلگرام‌تان نیازمند به روز رسانی است. برای به روز رسانی آن از لینک‌‎های گوگل پلی (نسخه اندرویدی) و اپ استور (نسخه آیفون آی او اس) استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *