جامعه یاوری فرهنگی کمپین «کودکان باران» را برای تامین هزینه کتاب‌های پیش‌دبستانی کودکان خراسان جنوبی برگزار می‌کند تا با کمک شما یاوران، 11هزار دوره کتاب به کودکانی که در پیش‌دبستانی‌های استان خراسان جنوبی تحصیل می‌کنند، هدیه شود.

 

امسال برای اولین بار جامعه یاوری فرهنگی کتاب‌های درسی نوآموزان پیش‌دبستانی‌‌های خراسان جنوبی را تالیف کرده و 11هزار دوره کتاب 5جلدی، به نام باران را منتشر و میان این دانش‌آموزان توزیع کرد.

 

 

از آنجایی که تامین هزینه 20هزار تومانی این کتاب‌ها برای بسیاری از نوآموزان این استان دشوار است، می‌خواهیم هزینه این کتاب‌ها را با کمک شما یاوران عزیز تهیه کنیم تا هیچ کودکی به خاطر فقر مالی از آموزش پیش‌دبستانی محروم نماند.

این برای اولین بار است که کتاب‌های درسی آموزش و پرورش توسط یک موسسه مردم‌نهاد تالیف می‌شود و جامعه یاوری فرهنگی مفتخر است که با تالیف کتاب‌های باران، آموزشی با کیفیتیت‌تر و مطابق با استانداردهای روز دنیا را برای کودکان مناطق محروم کشور فراهم کرده است.

برای پیوستن به این کمپین، می‌توانید با پرداخت هزینه 20هزار تومانی یک دوره از این کتاب‌ها، «باران» را به کودکان کم‌بضاعت خراسان جنوبی هدیه کنید. این کمپین از تاریخ 12دی ماه تا 12 بهمن ماه برپاست و چنانچه کمک‌های یاوران در خارج از این بازه زمانی واریز شود، در طرح‌های دیگر موسسه هزینه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر را درباره کتاب‌های باران اینجا و اینجا بخوانید.

 

شماره حساب یاوری:

ملی/ سیبا: 0107342700003

شماره کارت: 6037991199524004

شماره تماس جهت اطلاع دادن جزئیات واریز: 11-26402606

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *