کمپین «کوله‌پشتی مهر ➕ روپوش مدرسه» به پایان رسید و با کمک شما یاوران گرامی امسال توانستیم  ۱۰ هزار و ۲۲ بسته کوله پشتی، لوازم تحریر و پوشاک مدرسه را به دانش‌آموزان عزیزمان در مناطق محروم هدیه دهیم.


جامعه یاوری فرهنگی هرسال با همکاری آموزش و پرورش استان‌ها، قبل از شروع مهرماه فهرستی از دانش آموزان نیازمند را تهیه می کند تا بر اساس این فهرست لوازم تحریر و پوشاک مورد نیاز دانش آموزان را برای هر استان تهیه کنند.

امسال هم استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، هرمزگان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، کهگیلویه و بویر احمد، کرمان، زنجان، فارس، تهران، البرز، اردبیل، لرستان، سمنان، کردستان، چهارمحال و بختیاری، یزد و جزیره کیش هدف این طرح بودند که با کمک خیرین مبالغ مورد نیاز برای تهیه و تامین مایحتاج دانش آموزان این استان‌ها جمع‌آوری و کوله پشتی‌های مدرسه، لوازم تحریر و روپوش تهیه و به آنها اهدا شد.

تدارکات این کمپین از ابتدای سال ۱۳۹۷ و با تولید کوله‌پشتی در «تعاونی زندانیان بیرجند» و کارگاهی در تهران شروع شد. سپس با خرید پارچه و ارسال آن به هنرستان‌های استان خراسان جنوبی و هرمزگان، تولید روپوش‌های مدرسه نیز کلید خورد.

لوازم‌تحریر اهدایی «بانک آینده» این بسته‌های حمایتی را کامل کرد و با کار پیوسته و شبانه‌روزی همکاران جامعه یاوری فرهنگی این بسته‌ها به دست دانش‌آموزان عزیز کشورمان در مناطق کم‌برخوردارتر رسید.

در این کمپین علاوه بر شما یاوران ارزشمند شرکت‌های الکترو کویر یزد، فومن شیمی، بانک آینده، بانک خاورمیانه، همراه کارت-شرکت پیدا، سفیر آبی آرام، رهیاب رایان فردا، پرداخت الکترونیک سامان، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، رادیرا، آراکا، خلیج آبی آرام، گداختار، افق کامپیوتر، انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، انجمن یاران دانش و مهر هم همراه ما بودند.

در جدول زیر گزارش مالی کمک‌های رسیده به کمپین را مشاهده می کنید.

از طرف خودمان و همه این دانش آموزان که شما با لطف و سخاوتتان فرصت تحصیل را برایشان فراهم کردید، از شما تشکر می کنیم و آرزومندیم برکت و سلامتی همراه همیشگی شما باشد.

گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از کمپین «کوله پشتی مهر➕روپوش مدرسه» را اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *