آن کسی را بستایید که اندر همه عمر
بهر آسایش مردم قدمی بردارد
نیک مرد آنکه نگردد دل او هرگز شاد
مگر از خاطر کس، بار غمی بردارد…
«مجتبی کاشانی»

جامعه یاوری فرهنگی و شرکت نماسنگ صدر (صدراستون) تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند تا از این پس همکاری بیشتری برای ساخت مدرسه، تجهیز مدارس و ترتیب دادن برنامه‌های آموزشی داشته باشند.

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که روز یکشنبه 6 آبان ماه 1397 در دفتر جامعه یاوری فرهنگی برگزار شد مقرر شد در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی شرکت صدراستون و با هدف ارتقای آموزشی دانش‌آموزان مناطق محروم شرکت صدراستون بخشی از درآمدهای حاصل از فروش خود را به فعالیت‌های مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری جامعه یاوری فرهنگی اختصاص دهد.

معرفی شرکت‌ها و سازمان‌ها به جامعه یاوری فرهنگی با هدف ترویج اهداف و جذب حمایت‌های مادی و معنوی آنها و نیز استفاده از ظرفیت‌های این همکاری در کمپین‌ها، باشگاه‌های مشتریان و یا برنامه‌های ترویجی شرکت صدراستون نیز از دیگر قابلیت‌های این شرکت برای همکاری با جامعه یاوری فرهنگی عنوان شد.

در مقابل، در چهارچوب این تفاهم‌نامه جامعه یاوری فرهنگی به طراحی پروژه‌های مشترک و تولید محتواهای ترویجی خواهد پرداخت. این تفاهم‌نامه به امضای آقایان امید صدری، مدیرعامل شرکت نماسنگ صدر (صدراستون) و همایون حاجی‌خانی، رئیس هیات مدیره جامعه یاوری فرهنگی رسید.

 

📍 تهران، دفتر جامعه یاوری فرهنگی

🗓 تاریخ: 6 آبان‌ماه 1397

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *