چهارشنبه ۱۴ شهریورماه 1397 برای جامعه یاوری یک روز ویژه بود. از یک سو، سالروز تولد زنده یاد مجتبی کاشانی، بنیان‌گذار جامعه یاوری (که اگر در میان بود حالا ۷۰ ساله می‌شد) و از سوی دیگر تقارن این روز با ۵ سپتامبر، روز جهانی نیکوکاری بهانه‌ای شد تا بازارچه خیریه‌ای برای کمپین «کوله پشتی+روپوش مدرسه» برگزار شود.

این بازارچه در ساختمان بانکداری الکترونیک بانک آینده و با حضور پرسنل شرکت‌های تجارت الکترونیک ارتباط فردا، سفیر آبی آرام، رهیاب رایان فردا و بانک آینده برگزار شد و در آن ۴۵ قلم کالای فرهنگی، مثل کتاب، دفتر، نوشت افزار، تابلوی عکس و نقاشی و… به مزایده گذاشته شد و در نهایت مبلغی بیش از ۱۳میلیون تومان برای کمک به این کمپین جمع‌آوری شد.
پیش از این و در جریان کمپین افطار ۲۰ هم دو بازارچه خیریه مشابه (اینجا کلیک کنید) در همین مکان برپا شده بود که با همت پرسنل این ۴ موسسه، حدود ۵۵ میلیون تومان برای تهیه افطار دانش آموزان مناطق محروم کمک جمع آوری شد.
کمپین کوله پشتی+روپوش مدرسه برای تامین مایحتاج دانش آموزان مناطق محروم از ۱۰ مرداد آغاز شده و تا ۱۰ مهرماه ادامه دارد. (برای کسب اطلاعات بیشتر و کمک به کمپین اینجا کلیک کنید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *